naar inhoud
Precise Time Integration for the Matrix Riccati Equation
SluitenVoorbeeld van dit item

Precise Time Integration for the Matrix Riccati Equation

Auteur: W -X Zhong; J -P Zhu
Editie/materiaalsoort: Artikel Artikel : Engels
Publicatie:CHINESE JOURNAL OF NUMERICAL MATHEMATICS AND APPLICATIONS, 18, no. 4, (1996): 47-56
Het online exemplaar van dit item wordt opgehaald... Het online exemplaar van dit item wordt opgehaald...

Zoeken een exemplaar in de bibliotheek

Bezig met ophalen van informatie over de locatie en beschikbaarheid van dit item... Bezig met ophalen van informatie over de locatie en beschikbaarheid van dit item...

WorldCat

Vind het in bibliotheken wereldwijd
Er zijn elders in de wereld bibliotheken die dit item in bezit hebben

Gegevens

Soort document: Artikel
Alle auteurs / bijdragers: W -X Zhong; J -P Zhu
ISSN:0899-4358
Biblogr. plaatsingscode:3180.438600
Opmerking taal: English
Uniek kenmerk: 210597784
Onderscheidingen:
Opmerkingen over dit item worden opgehaald. Opmerkingen over dit item worden opgehaald.

Beoordelingen

Beoordelingen door gebruikers

Tags

Wees de eerste.
Bevestig deze aanvraag

Misschien heeft u dit item al aangevraagd. Selecteer OK als u toch wilt doorgaan met deze aanvraag.

Venster sluiten

Meld u aan bij WorldCat 

Heeft u geen account? U kunt eenvoudig een nieuwe gratis account aanmaken.