přejít na obsah
Precise Time Integration for the Matrix Riccati Equation
ZavřítNáhled dokumentu

Precise Time Integration for the Matrix Riccati Equation

Autor W -X Zhong; J -P Zhu
Vydání/formát: Článek Článek : English
Zdroj:CHINESE JOURNAL OF NUMERICAL MATHEMATICS AND APPLICATIONS, 18, no. 4, (1996): 47-56
Zpřístupňování online kopie dokumentu... Zpřístupňování online kopie dokumentu...

Vyhledat exemplář v knihovně

Získávání informací o lokaci a dostupnosti tohoto dokumentu... Získávání informací o lokaci a dostupnosti tohoto dokumentu...

WorldCat

Vyhledat v knihovnách obecně
Knihovny na světě vlastní tento dokument

Detaily

Typ dokumentu Článek
Všichni autoři/tvůrci: W -X Zhong; J -P Zhu
ISSN:0899-4358
BL označení regálu:3180.438600
Poznámka o jazyku: English
Jednoznačný identifikátor: 210597784
Ocenění:
Vyhledávání poznámek o tomto dokumentu Vyhledávání poznámek o tomto dokumentu

Recenze

Recenze vložené uživatelem

Štítky

Buďte první.
Potvrdit tento požadavek

Tento dokument jste si již vyžádali. Prosím vyberte Ok pokud chcete přesto v žádance pokračovat.

Zavřít okno

Prosím přihlaste se do WorldCat 

Nemáte účet? Můžete si jednoduše vytvořit bezplatný účet.